Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   43630

Dziś nas odwiedziło :  183

 
Zajrzyj na nasz profil na FBGala Marka Lokalna

Temat : Gala Marka Lokalna

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-05-16 22:40:15

Gdzieś na końcu świata, 16 maja 2018,  w Pawonkowie,  miała miejsce niezwykła uroczystość.

Wśród wielu bardzo zasłużonych i nieszablonowych osób odebraliśmy z rąk prezesów Piotra Leksego - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska oraz Jerzego Jóźwika - Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica" certyfikat "Marka Lokalna" edycja 2018 dla organizowanego przez Stowarzyszenie Nasze Kalety wydarzenia plenerowego "Rodzinne Grzybobranie".

Był czas na wspólną fotografię i czas na rozmowy kuluarowe. Zdjęcia, które publikuję, wykonał prezes Stowarzyszenia Nasze Kalety - Adam Gabryś.

Jest to niezwykle dla nas miłe wyróżnienie, ponieważ Rodzinne Grzybobranie to wydarzenie plenerowe, które organizujemy od 7 lat i co roku przyciąga ono coraz większe grono sympatyków leśnego sportu. Wydarzenie, które łączy w sobie przeróżne grupy : społeczników, wolontariuszy, przedsiębiorców i samorząd lokalny.

To wydarzenie, które przybiera wiele płaszczyzn i tematów; bywa teatralnie, bywa muzycznie, bywa kulinarnie, bywa literacko i sportowo... myślę, że wiele osób odnajduje w nim treści dla siebie cenne i miłe. Każdego roku staramy się je organizować w innej dzielnicy naszej pięknej gminy. Było w Zielonej, było w Truszczycy i w Jędrysku. Każda z tych dzielnic ma swoje walory  i każda z nich jest inna.

Jeszcze nie zdecydowaliśmy, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja, ale odbieramy już wiele sygnałów, że Rodzinne Grzybobranie jest cenioną inicjatywą i sporo osób czeka na kolejną edycję. Mamy nadzieję, że wszechświat będzie sprzyjał i uda nam się i tego roku zorganizować coś czego dotąd nie było jeszcze.

Na Uroczystej Gali w Pawonkowie pojawił się także Pan Klaudiusz Kandzia, Burmistrz Miasta Kalety, który osobiście pogratulował Stowarzyszeniu wyróżnienia w pierwszej edycji konkursu Marka Lokalna. Jest to bardzo miły gest i cenimy sobie tę obecność i ciepłe słowa Pana Burmistrza.

Galeria z wydarzenia (od strony 2) :

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&count=20&offset=1&ida=80

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com