Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72166

Dziś nas odwiedziło :  260

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPopołudnie z Marką Lokalną w Ciasnej

Temat : Popołudnie z Marką Lokalną w Ciasnej

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-06-16 22:10:08

Sobotnie popołudnie 16 czerwca mieliśmy przyjemność spędzić w Ciasnej, gdzie w ramach Dni Gminy Laureaci Konkursu Marka Lokalna spotkali się, aby promować własne produkty, usługi i prezentować wyroby lokalne.

Te kilka godzin wypełnione było rozmowami, degustacjami, spotkaniami i wymianą doświadczeń. Przy okazji przekonałyśmy się z Aliną jak to nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie przyda się znajomość języków obcych.

Wśród osób, odwiedzających stoisko Rodzinnego Grzybobrania pojawili się także obcokrajowcy, z niektórymi rozmawiała Alina w języku niemieckim, a z innymi ja miałam przyjemność przeprowadzić kilka rozmów w języku angielskim. To jest niesamowite jaki ten świat jest mały i jak miłych gości można spotkać, na wydawało by się, imprezie lokalnej.

Opowiadaliśmy o Grzybobraniu, o działalności Stowarzyszenia lecz także o urokach naszego miasta. Wypowiadaliśmy się także publicznie oraz braliśmy udział w konkursach. Zapraszaliśmy naszych Gości na weekend do Kalet i na tegoroczne Rodzinne Grzybobranie. Zaproszenie osobiście przekazałam także na ręce wójta Gminy Ciasna Pana Zdzisława Kuleja.

Wydaje nam się, że zaprezentowaliśmy miasto Kalety z najlepszej możliwej strony.

Korzystając ze sposobności wymienialiśmy się także doświadczeniami z innymi laureatami konkursu Marka Lokalna.

Dziękujemy LGD Leśna Kraina Górnego Śląska oraz LGD Brynica to nie granica, za możliwość spotykania ciekawych osób i wymianę doświadczeń. Dziękujemy Wójtowi Gminy za gościnność i serdeczność oraz troskliwość i mamy nadzieję na spotkanie w Kaletach na VIII Rodzinnym Grzybobraniu.

Tutaj podgląd do galerii : http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=82Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com