Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73030

Dziś nas odwiedziło :  216

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSpotkanie w Ustroniu.

Temat : Spotkanie w Ustroniu.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-06-29 22:23:13

Na zaproszenie Ustrońskiego Klubu Ekologicznego, a konkretnie Pana Zygmunta Białasa, pojawiliśmy się w dniu 29 czerwca 2019 w Regionalnym Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej "Leśnik" w Ustroniu Jaszowcu. Pojechaliśmy tam, aby reprezentując Stowarzyszenie Nasze Kalety i miasto Kalety, wziąć udział w promocji 17 zeszytu Przyrodnika Ustrońskiego.

Po wysłuchaniu fascynującej prelekcji Pana Redaktora Aleksandra  Dordy, Naczelnego Redaktora tego wydawnictwa, miałam okazję osobiście podziękować za zaproszenie Panu Zygmuntowi.

Nie mogłam sobie odmówić przyjemności i  zaprosić wszystkie obecne osoby na tegoroczne - VIII - Rodzinne Grzybobranie.

Była okazja, aby chwilę porozmawiać z Panem Zygmuntem oraz posłuchać przepięknej muzyki w wykonaniu Joanny Stasińskiej i Macieja Musioła.

W gościnnych progach RLOEE Leśnik jesteśmy nie po raz pierwszy i zawsze czujemy się tam bardzo miło i dlatego raz jeszcze serdecznie dziękujemy za zaproszenie i entuzjastyczne przyjęcie w czasie spotkania w gronie tak Szacownych Osób.

Rocznik pod tytułem Przyrodnik Ustroński to publikacja jedyna w swoim rodzaju, która ukazuje nieprzerwanie od 17 lat działalność lokalnej społeczności, opisuje walory ekologiczne i geologiczne regionu, a także popularyzuje formy edukacji przyrodniczej i aktywizację wielu pokoleń wokół regionalnych przedsięwzięć ekologicznych. Jest to periodyk, który warto przeczytać od deski do deski, a z pewnością każdy znajdzie sobie coś, co zainteresuje go w sposób szczególny.

Organizatorami niniejszego wydarzenia byli Ustroński Klub Ekologiczny, Nadleśnictwo Ustroń i Urząd Miasta Ustroń, a całość poprowadziła Pani Małgorzata Węgierek.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com