Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72130

Dziś nas odwiedziło :  224

 
Zajrzyj na nasz profil na FBIronTobiasz.

Temat : IronTobiasz.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-06-30 23:51:32

Rodzina i Przyjaciele oraz Szymonek z Rodzicami  spotkali się  dziś - 30 czerwca 2018 - aby przywitać Tobiasza z jego wyprawy rowerowej na Hel.

Pokonawszy 1102,6 km Tobiasz dotarł w dniu wczorajszym na Hel ( i to pomimo awarii roweru tuż przed miastem Hel !!!! ) . Nic to dla naszego IronTobiasza.

W czasie wyprawy spotykał wielu dobrych, życzliwych ludzi, a kolejne etapy publikował sukcesywnie na fanpagu na fb:

https://www.facebook.com/TobiaszPoMoze/

Na Superbohatera Tobiasza czekało sporo osób i kilka niespodzianek, Kasia, mama Szymonka przygotowała Puchar i symboliczne podziękowanie dla Sylwii Rogocz, będącej wsparciem merytorycznym i spiritus movens całej tej operacji :

 

 

Zamówiłam na powrót Tobiasza tort w cukierni Łubowski i jakie było moje zaskocznie ( i wzruszenie), gdy dowiedziałam się, że tort ten otrzymuję gratis. Serdecznie dziękuję za ten niespodziewany i wzruszający gest Właścicielom Piekarni Cukierni Łubowski Państwu Beacie i Michałowi Łubowskim. Tort jest piękny i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie:

 

Wśród czekających pojawił się także reporter Polskiego Radia Katowice, Piotr Pagieła, aby poinformować słuchaczy o wyprawie.

Wszystkim kibicującym i życzliwym serdecznie dziękujemy, przede wszystkim jednak wielki szacunek i podziw dla Tobiasza. Zwykłego, młodego chłopaka, który tak po prostu oddał 2 tygodnie swojego życia po to, żeby kiedyś Szymon Wojtal mógł zdobyć choć odrobinę samodzielności.

IRONTOBIASZ.

więcej zdjęć w galerii od str 2 :

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&count=20&offset=1&ida=81

Informacja Polskiego Radia Katowice :

https://www.radio.katowice.pl/zobacz,37457,Rowerem-dla-Szymonka-Akcja-charytatywna-audio-foto-.html#.WzlPNrgyXcsAutor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com