Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72875

Dziś nas odwiedziło :  61

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPoranne spoktanie z Burmistrzem Miasta.

Temat : Poranne spoktanie z Burmistrzem Miasta.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-07-18 08:23:02

Dzień 18 lipca 2018 rozpoczęliśmy bardzo wczesnym rankiem spotkaniem w Gabinecie Burmistrza Miasta Kalety, Pana Klaudiusza Kandzi.

Podsumowaliśmy na nim udział Stowarzyszenia Nasze Kalety w Festiwalach Marek Lokalnych i opowiedzieliśmy o planach na tegoroczne Rodzinne Grzybobranie oraz innych przedsięwzięciach wspólnych.

Rozmawialiśmy o Akcji Charytatywnej Tobiasz Pomoże oraz o zorganizowaniu finału tego wydarzenia. Przekazaliśmy szczegółowe fakty związane z wyprawą Tobiasza.

Wkrótce więcej informacji na temat przebiegu finału.

Był to też czas refleksji nad dotychczasową pracą członków Stowarzyszenia i tym co się nam udało, a co niezbyt, w czasie dwóch ostatnich kadencji pracy obecnego Zarządu. Dyskutowaliśmy o współpracy lokalnego Samorządu z naszą organizacją i wspólnych przedsięwzięciach ostatnich lat.

Pan Burmistrz Miasta  na nasze ręce składa podziękowanie wszystkim Członkom Stowarzyszenia Nasze Kalety za godne reprezentowanie Miasta Kalety w czasie Festiwali. Wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas, aby spędzić go w kolejne czerwcowe soboty w Ciasnej, Siewierzu i Tworogu raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Opowiedzieliśmy o pracach nad publikacją "Gorycz Wrześniowa 4 dni z Kalet do Janowa", której promocja odbędzie się w trakcie wydarzenia plenerowego VIII Rodzinne Grzybobranie w dniu 25 sierpnia w Ichtioparku.

O tym co ciekawego planujemy na tegoroczne Rodzinne Grzybobranie napiszę za kilka dni, jak wyklaruje się program wydarzenia.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com