Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   5072

Dziś nas odwiedziło :  6

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZebranie sierpniowe.

Temat : Zebranie sierpniowe.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-08-10 20:32:40

Tak oto prezentujemy się w naszych nowych chabrowych koszulkach z logo Stowarzyszenia Nasze Kalety.

Design i ostateczny kształt koszulek stał się rzeczywistością dzięki staraniom Aliny Matlik. Alinka bardzo dziękujemy ! :-)

W nieco okrojonym składzie, bo sezon wakacyjno urlopowy wszak, ale jednak, udało nam się w większości zmobilizować i stawić na dzisiejszym - 10 sierpnia 2018 roku - spotkaniu w Restauracji Figaro.

To czas wzmożonej pracy przy organizacji VIII Rodzinnego Grzybobrania. Czas rozmów, ustaleń i podziału obowiązków.

W tym roku, ze względu na szczupłość budżetową, więkoszość zobowiązań finansowo organizacyjnych przejął na siebie kaletański Urząd Miasta z - życzliwym jak zawsze dla poczynań Stowarzyszenia Nasze Kalety - Burmistrzem Klaudiuszem Kandzią, na czele. Niemniej jednak, pracy jest jeszcze sporo do wykonania, staramy się w miarę wolnych mocy przerobowych przygotować kolejne przedsięwzięcia.

Jak widać stanowimy małą, ale skuteczną w działaniu grupę, staramy się jak najlepiej reprezentować nasze miasto na szerszych forach i mamy taką skromną nadzieję, że nam się udaje.

Jeśli ktoś ma ochotę na przyłączenie się do społecznych przedsięwzięć na rzecz miasta Kalety zapraszamy w nasze szeregi, każda para rąk mile widziana.

Na dzisiejszym spotkaniu, w miłych progach Restauracji Figaro, omówiliśmy postęp prac przygotowawczych do Grzybobrania oraz omawialiśmy co jeszcze przed nami. Wszystkim, którzy w ferworze codziennych obowiązków i wakacyjnych zajęć znaleźli czas, aby przybyć na zebranie ogromnie dziękujemy.

A Grzybobranie tegoroczne - przypomnę - 25 sierpnia w Ichtioparku.

Już za moment szczegóły oraz plakat tego wydarzenia plenerowego, czekamy tylko na akceptację urzędników  i zaraz potem zaprezentujemy Państwu szczegółowy program :-)

I jeszcze osobista refleksja - zabiegani w codziennej pracy, czasem się wkurzamy, czasem jesteśmy zmęczeni, czasem brak weny i pomysłów, czasem tracimy opanowanie i cierpliwość, czasem mamy zwyczajnie dość..... ale potem zdarza się taki wieczór jak ten dzisiejszy. Jest rozmowa, śmiech, jest serdeczność, szczerość, dobre słowo i gest... i wtedy wiem, że WARTO.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com