Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73016

Dziś nas odwiedziło :  202

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPierniczki 2018

Temat : Pierniczki 2018

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-12-01 22:36:54

W mroźny adwentowy wieczór 1 grudnia 2018 - kolejny raz - kuchnia na Mickiewicza 7 oraz przyległe pomieszczenia rozbrzmiewały gwarem, śmiechem i rozmowami. Jak zwykle zbyt mała ilość krzeseł i foteli nie przeszkadzała nikomu, aby wśród wzajemnych porad, żartów i podpowiedzi upiec niezliczoną ilość ciasteczek, które każdemu z nas kojarzą się z dzieciństwem i wspomnieniami sprzed wielu lat.

Wyjątkowo liczna ekipa podzielona na podgrupy specjalne, z których zwłaszcza aktywna ( i wesoła)  była podgrupa kuchenna , a tuż za nią podgrupa artystyczna ( pracowita ), żeby nie wspominać o podgrupie młodzieżowej ( rozrywkowej )  pracowicie spędziła te kilka godzin w dobrej sprawie.

Pięknie udekorowane i zapakowane będzie można nabyć na tegorocznym Jarmarku Parafialnym w Kaletach Jędrysku, do czego serdecznie zachęcamy.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy postanowiliście poświęcić swój wolny czas i spędzić go z nami oraz przyczynić się do powstania imponującej ilości paczek piernikowych pyszności.

Do galerii wstawiłam kilka zdjęć, lecz ze względu na RODO większość bezosobowych, pozostałe powysyłam na priv, proszę o info osoby zainteresowane :-)

To był bardzo dobry grudniowy wieczór.

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com