Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72131

Dziś nas odwiedziło :  225

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNastrojowo..2018

Temat : Nastrojowo..2018

Kategoria :  Aktualności       Data : 2018-12-21 23:02:04

Przemawiałam. Ale krótko.

Tegoroczna wigilijka Stowarzyszenia Nasze Kalety to moment wspomnień i rozliczania się z tego, co udało się nam osiągnąć i zrealizować w ostatnich pięciu latach, ponieważ mija właśnie pięcioletnia kadencja obecnego Zarządu Stowarzyszenia.

Będę nieskromna, lecz powiem, że udało nam się wspólnymi siłami zdziałać naprawdę sporo na rzecz lokalnej społeczności. Nie stanowimy licznej grupy, a mimo to mamy na koncie wiele publikacji, projektów dla młodzieży i dla dorosłych, realizacji społecznych i wolontariackich, wydarzeń na większą i mniejszą skalę.

Owszem, idealni nie jesteśmy. I nie będziemy.

To co robimy wypływa z potrzeby serca, a czasem z potrzeby chwili. Bywają spięcia i momenty kryzysowe, ale jesteśmy dorośli i potrafimy o tym rozmawiać. Dziękuję za to, że wciąż rozmowa jest możliwa.

W imieniu własnym oraz Zarządu kadencji 2014-2018 serdecznie dziękuję za te pięć lat wspólnej społecznej pracy, dziękuję za zaufanie i pomoc. Pomoc zawsze wtedy, gdy była ona potrzebna i za Waszą bezinteresowną chęć działania na rzecz naszego miasta i powiatu.

Dziękuję Alinie naszej Pierwszej Prezes, bo to od niej wszystko się zaczęło i ona do dziś dnia jest inspiracją i motywacją. Dziękuję Izie za rzeczowość i trzymanie nas w ryzach. Dziękuję Ani za skrupulatność i dokładność oraz wyrozumiałość dla moich błędów finansowych i księgowych. ( te rozliczanie projektów !!) Dziękuję Halinie za gotowość do działania zawsze, gdy jest taka potrzeba. Dziękuję prezesowi Adamowi, za to, ze zwykle wyraża zgodę na moje pomysły, za to, że możemy na niego liczyć zawsze. Bez względu na okoliczności sprzyjające lub nie. Dziękuję Wszystkim Wam, ża każdy najdrobniejszy gest i pracę, tak często marginalizowaną i niedocenianią. Robimy to dla nas, dla naszych dzieci, sąsiadów bliższych i dalszych, robimy to co robimy, bo tak właśnie chcemy.

Przy tej okazji pozwolę sobie na prywatę, tak wiem, jestem osobą konfliktową i bywam nieznośna. ( tak, tak)  Dziękuję Wam, że tolerujecie to jaka jestem i wspieracie, gdy wymyślam czasem szalone rzeczy. Dzięki Wam wiem, jak dużo można zdziałać wspólnie. Wyłącznie wtedy.

Dziś był wieczór na refleksję i na rozmowę. Na śmiech i na wzruszenia...

Żałowaliśmy, że choroba i inne obowiązki nie pozwoliły być z nami wszystkim tym, którzy chcieliby dziś wieczór tu z nami być. Myśleliśmy o Was ciepło, a prezenty są u mnie do odebrania.

Byliśmy grzeczni rzecz jasna, bo odwiedził nas Ukochany Święty Mikołaj i pomimo groźnej miny, dla każdego znalazł dobre słowo i dowcip i coś miłego w swoim wielkim worku. Wszyscy otrzymaliśmy urocze upominki i wspaniałe drobiazgi. Był także czas na przełamanie się opłatkiem, przytulenia i dobre, życzliwe słowa. Był czas na Przesłanie na rok 2019.

Dziekujemy Restauracji Figaro za stworzenie wyjątkowej, niezapomnianej i klimatycznej atmosfery tego wieczoru. Dziękujemy Paniom Katarzynie Bogawskiej i Magdalenie Syguda za profesjonalną i dyskretną obsługę. Dziękujemy Kuchni za przepyszne dania rybne. Dziękujemy Panu Jackowi Olkowi za całokształt.

Tutaj kilka zdjęć w galerii, pozostałe wyślę na priv : http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=91

Wszystkich innych Gości Restauracji przepraszamy za ewentualne zakłócenia Państwa uroczystości, bo cicho nie byliśmy.

Wieczór był przemiły i perfekcyjny. Z żalem rozchodziliśmy się w późnych godzinach, ale każdego wzywały już obowiązki.

Za nami kolejny rok wypełniony wydarzeniami, przed nami ... kto wie...Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com