Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74608

Dziś nas odwiedziło :  278

 
Zajrzyj na nasz profil na FBZarząd luty 2019

Temat : Zarząd luty 2019

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-02-08 20:49:28

W poszerzonym, o przedstawicieli Komisji Rewizyjnej oraz Gości, składzie w dniu 8 lutego 2019r obradował Zarząd Stowarzyszenia.

Zebranie Zarządu odbyło się w siedzibie Stowarzyszenia i obejmowało omówienie wielu spraw, które nagromadziły się od czasu ostatniego spotkania.

Najważniejsze punkty dzisiejszego wydarzenia to stan finansowy naszej organizacji, omówienie przedsięwzięć roku 2018, propozycje na rok bieżacy, możliwość organizacji Zjazdu na Byle Czym oraz Rodzinnego Grzybobrania, pisma, które wpłynęły do naszej organizacji i pomysły na projekty, które można byłoby przedstawić do konkursów ogłoszonych przez Powiat Tarnogórski.

Podjęliśmy decyzję o możliwości przyjmowania nowych osób do naszej organizacji i dziś rozpatrzyliśmy dwie deklaracje. Obie zostały rozpatrzone pozytywnie. W tym momencie bardzo serdecznie i od serca dziękujemy za dotychczasową współpracę wszystkim wolontariuszom, a zwłaszcza tym, którzy zdecydowali się na wstąpienie w szeregi Stowarzyszenia Nasze Kalety. Witamy wśród nas :-)

Długo debatowaliśmy czy podjąć się organizacji Zjazdu na Byle Czym. Ostatni taki zjazd odbył się 4 lata temu, a później zima w okresie ferii zimowych nas nie rozpieszczała. W tym roku śnieg co prawda spadł, ale ferie szkolne rozpoczynają się dopiero od poniedziałku 11. lutego więc nie ma pewności, że śnieg utrzyma się chociażby tylko do następnej soboty. Jeśli warunki pogodowe się poprawią to Zjazd zostanie zorganizowany w lasku miejskim przy osiedlu. Czekamy na piękne opady :-)

Rozmawialiśmy również o możliwości organizacji Rodzinnego Grzybobrania, jego terminie i lokalizacji.

Przedstawiony został zarys sprawozdania merytorycznego zawierający większość ubiegłorocznych przedsięwzięć. Choć nasza grupa jest nienazbyt liczna, to sprawozdanie zawierało kilkadziesiąt punktów obejmujących najważniejsze wydarzenia i zadania, które zrealizowane zostały od stycznia do grudnia 2018. Myślę, że możemy być dumni.

Dyskutowaliśmy o przeróżnych sprawach, dotyczących stowarzyszenia oraz miasta i spotkanie Zarządu przeciągnęło się do późnych godzin.

Prezes Stowarzyszenia w imieniu swoim oraz Zarządu bardzo dziękuje wszystkim Członkom, Wolontariuszom i Sympatykowam Stowarzyszenia Nasze Kalety, za cały rok wytężonej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Jak również za dowody sympatii i wsparcie Przyjaciołom i Sponsorom Stowarzyszenia i za to, że w potrzebie możemy liczyć na Państwa pomocną dłoń. Bez wzajemnej współpracy istnienie takiej organizacji jak nasza nie byłoby możliwe. I pewnie nic nie byłoby warte.

Dziękujemy.

 

 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com