Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74650

Dziś nas odwiedziło :  320

 
Zajrzyj na nasz profil na FBIX Rodzinne Grzybobranie Nagrody odsłona pierwsza.

Temat : IX Rodzinne Grzybobranie Nagrody odsłona pierwsza.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-08-22 15:36:32

Szanowni Państwo o nagrodach słów kilka.

Rodzinne Grzybobranie to czas nie tylko dla grzybiarzy, ale to przede wszystkim czas dla całych rodzin. W tym roku będzie to wydarzenie mocno sportowe, a to za sprawą Mistrzostw w Noszeniu Żon, które odbędzie się po raz pierwszy.

Jak informuje nas Artur Drzazga będzie się działo, a mieć to będzie miejsce na terenie Toru OCR Art Beauty. Kto był ten już wie, że to miejsce niezwykłe, pełne ciekawych przeszkód do pokonania. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie widzieli tego miejsca zachęcamy bardzo gorąco, bo to przestrzeń dla prawdziwych wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu. Odbywa się tam wiele projektów aktywizujących i to zarówno dorosłych jak i dzieci. Warto wspierać takie przedsięwzięcia chociażby z tego powodu, żeby dzieci nie spędzały tak wiele czasu przed komputerami i telefonami. Grupa Spartan Team pod wodzą Karola Nowakowskiego ( Koski Trenuje) udowadnia nam swoją postawą, że sportowiec to człowiek uśmiechnięty niosący w świat pozytywną energię, a mieliśmy tego przykład nie jeden już raz. Przypomnijmy chociażby Bieg dla Mikusia.

Nagrodą dla zwycięzcy Mistrzostw w Noszeniu Żon będzie bon do sklepu Bielizna Katrin, ufundowany przez właścicielkę tego sklepu, do bonu dodatkową nagrodę ufundowała Alina Matlik i będzie to - uwaga uwaga - prawdziwe kubańskie cygaro. Rarytas :-)

Poza stroną sportową Rodzinnego Grzybobrania, będzie sporo niecodziennych okazji do wypróbowania swoich sił w warsztatach ceramicznych, kowalskich, wikliniarskich czy w turnieju łuczniczym.

Oczywiście gwoździem programu będzie konkurs grzybowy, w którym należy przynieść swoje zbiory i zaprezentować je jurorom. Przyjmujemy do konkursu od godziny 15:00, a następnie Kapituła Konkursowa pod wodzą Justyna Kołka dokona oceny zbiorów. Oceniane będą ilość i jakość przyniesionych grzybów oraz ich świeżość.

Nagrody w konkursie Grzybowym to oczywiście Grzybowe Trofea oraz zacne nagrody rzeczowe.

Będzie także sporo nagród dla dzieci, zabawki, artykuły szkolne oraz słodkości.

W puli nagród znajdziecie Państwo także książki. Będzie można otrzymać Grzybownik Justyna Kołka, Gorycz Wrześniową 4 Dni z Kalet do Janowa oraz najnowszą publikację autorstwa Edwarda Goszyka "Pionier Hutnictwa. Wynalazca z Kalet Jan Ferdynand Koulhaasz".

Jeszcze jedna istotna informacja : w czasie IX Rodzinnego Grzybobrania będzie punkt odbioru korków, które przekażemy na rzecz leczenia i rehalibitacji Szymona Wojtali. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą choć kilku korków :-)

Do zobaczenia  w sobotę 31. sierpnia w Kuczowie :-)Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com