Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73008

Dziś nas odwiedziło :  194

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPromujemy :-)

Temat : Promujemy :-)

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-08-23 11:57:34

Skorzystaliśmy z zaproszenia Pani Redaktor Katarzyny Widery-Podsiadło i w dniu wczorajszym, to jest 23 sierpnia 2019 roku, pojawiliśmy się w katowickim studiu Radia eM, aby poopowiadać o tegorocznej edycji Rodzinnego Grzybobrania.

Oczywiście gadałam najwięcej, ale starałam się, aby to było w miarę sensownie. Przepraszam bardzo towarzyszących mi Panów - Artura Drzazgę, właściciela Art Beauty i terenu Toru OCR oraz Adama Gabryś - prezesa Stowarzyszenia Nasze Kalety, że nieco zagadałam ich czas antenowy.

Mam nadzieję, że mimo to, wspólnymi siłami, zaprezentowaliśmy tegoroczne wydarzenie plenerowe w zachęcający sposób i miłośnicy sportu w ogóle, a miłośnicy sportu grzybowego w szególności, stawią się tłumnie 31 sierpnia na terenie Art Beauty w Kuczowie przy ul. Paderewskiego 8, aby świętować grzybobranie :-)

Przy okazji, odpowiadając na telefony po audycji informuję, że książki, o których opowiadałam na antenie radia eM będzie można nieodpłatnie otrzymać w trakcie trwania IX Rodzinnego Grzybobrania.

Do zobaczenia i proszę śledzić aktualizacje.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com