Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72121

Dziś nas odwiedziło :  215

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNagrody IX Rodzinnego Grzybobrania odsłona 2.

Temat : Nagrody IX Rodzinnego Grzybobrania odsłona 2.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-08-26 10:50:59

Do grona sponsorów tegorocznego Rodzinnego Grzybobrania dołacza pięknym gestem Sklep Bajtel, którego właścicielem jest Pani Aleksandra Lisiecka. Dzięki tej firmie mamy do puli  nagród ogromne pudło ślicznych, kolorowych zabawek, oraz bon podarunkowy, który będzie stanowił nagrodę dla najmłodszego uczestnika Grzybobrania.

Serdecznie dziękujemy :-)

Organizacje pozarządowe działają non profit, a to oznacza, że na realizowanych przez nas projektach nie zarabiamy. Wydawane przez  nas publikacje zawsze są dostępne za darmo czy to w postaci książkowej czy w formie PDF na stronie ( tutaj: http://historia.naszekalety.eu/), a organizowane wydarzenia nie są biletowane. Każdy może w nich wziąć udział i zrobić coś fajnego, czego dotychczas nie miał możliwości spróbować. Przykładem takiego wydarzenia jest właśnie doroczne Grzybobranie.

Bo "GRZYBOBRANIE" to hasło. Ale hasło zawierające wiele treści. Staramy się co roku wymyślać coś nowego, niebanalnego. Czasem nam się udaje czasem nie, w większości tak. Mamy u nas kulinaria, warsztaty, prelekcje, degustacje, pokazy, sport i zabawę.

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia wykonują podjęte zobowiązania społecznie, wszyscy mamy rodziny, pracujemy, prowadzimy  biznesy. I lubimy to co robimy, a dysponując dodatkowym czasem staramy się zrobić coś więcej. Coś dla społeczności, w której mieszkamy i w której pracujemy. Ale nie udawałoby nam się to gdyby nie pomoc Mieszkańców i Przedsiębiorców.

Dzięki Państwu mamy bank nagród, jakiego nie mieliśmy dotychczas, mamy zacne fanty, książki i bony zakupowe oraz całą górę zabawek. Mamy także przepiękne Trofea Grzybowe, ufundowane przez Pracownię Ceramiki Artystycznej Amfora Pani Anny Kalus.

....słowo dziękuję, to chyba za mało jednak...

Tegoroczne Grzybobranie udowadnia nam każdego dnia, że jest to dla Państwa ważne i doceniane. Każdy gest ze strony kaletańskich Przedsiębiorców, biznesu i każdego z Państwa tego dowodzi.  Każda wpłacona złotówka. Zwłaszcza ta symboliczna. To wydarzenie jest dla wszystkich i organizowane przez Wszystkich.  Dowody to wszystko to, co do nas napływa i dowodem jest także stan konta na zrzutce https://zrzutka.pl/wbaspj .

Pięknie za to dziękujemy!

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com