Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72163

Dziś nas odwiedziło :  257

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNagrody IX Rodzinnego Grzybobrania odsłona 3.

Temat : Nagrody IX Rodzinnego Grzybobrania odsłona 3.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-08-27 12:56:03

"W tej rodzinie czuje się wielką sympatię i  otwarcie na ludzi. Każdy, kto przybywa  na Ranczo już po przekroczeniu jego progu czuje się jak w domu. Każdy głodny zostaje do syta nakarmiony, a każdy smutny w mig się weseli. Tacy już sa Kiełbasowie" /.../

To cytat z Rocznika Toszeckiego 2019, w którym uroczo i wzruszająco historię swojego 25 letniego budowania  marki Rancza w Proboszczowicach opowiadają właściciele obiektu Państwo Kornelia i Krystian Kiełbasowie.

Witamy serdecznie Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo w Proboszczowicch w zacnym gronie sponsorów IX Rodzinnego Grzybobrania.

Tutaj właśnie spędziliśmy miły poranek 27 sierpnia 2019, aby odebrać nagrody do konkursów grzybobraniowych oraz posłuchać barwnych opowieści o tym, co działo się w Gospodarstwie na przestrzeni 25 lat działalności. Wymaga to napisania książki, która z całą pewnością nudna nie będzie! Bardzo dziękujemy za gościnne i serdeczne przyjęcie, rzeczywiście traktowani tu jesteśmy za każdym pobytem jak członkowie rodziny, lubimy tu być.

Otrzymaliśmy dla naszych grzybobraniowych Gości dwa  zaproszenia na obiad dla dwojga oraz wysokoprocentowe wyroby lokalne. Pamiętamy z roku poprzedniego jakie są pyszne. Dzięki hojności Państwa Kielbasa bank nagród na IX Rodzinne Grzybobranie jest wyjątkowo bogaty w tym roku :-)

DZIĘKUJEMY !Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com