Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72985

Dziś nas odwiedziło :  171

 
Zajrzyj na nasz profil na FBFakty i Mity Józefa Breguły.

Temat : Fakty i Mity Józefa Breguły.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-10-22 19:49:16

Na zaproszenie Autora, Pana Józefa Breguły, delegacja Stowarzyszenia Nasze Kalety wzięła udział w promocji książki "Upadłość Kaletańskich Zakładów Celulozowo Papierniczych. Fakty i Mity".

Wieczór, w pięknie odremontowanej sali Miejskiego Domu Kultury, spędziliśmy w gronie nieco od nas starszych uczestników, z których większość z pewnością pamiętała lata świetności Fabryki. Wielu przyszło w poszukiwaniu sensacji i z potrzeby wyjaśnienia dlaczego tak naprawdę matka żywicielka tamtych czasów została zamknięta.

Spotkanie poprowadził sam Dyrektor MDK pan Marian Lisiecki. Natomiast powody i okoliczności zgłoszenia KZCP w stan upadłości przedstawił i omówił szczegółowo sam autor, ówczesny burmistrz miasta Kalety Józef Breguła.

W trakcie wydarzenia głos zabierali zaproszeni goście. Wszyscy uczestnicy otrzymali gratisowe wydanie ksiązki oraz zaproszenie na wieczór dyskusyjny, który zaplanowany został na 21 listopada 2019 roku w tym samym miejscu.

Na zakończenie odbyło się kameralne spotkanie w wąskim gronie w restauracji Casyno.  ( I: nie, my nie bywamy w wąskich gronach )

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com