Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73042

Dziś nas odwiedziło :  228

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPromocja Przyrodnika Ustrońskiego.

Temat : Promocja Przyrodnika Ustrońskiego.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-11-21 10:58:11

Na zaproszenie Pani  Małgorzaty Węgierek, Prezes Ustrońskiego Klubu Ekologicznego wzięliśmy udział - w dniu 20 listopada 2019 - w prezentacji i promocji 18 numeru Tygodnika Ustrońskiego.

Prezentacja odbyła się jak zwykle w Regionalnym Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej "Leśnik" w Ustroniu Jaszowcu. Tam, w przyjaznym gronie ekologów, leśników i osób zaangażowanych w tworzenie Przyrodnika odbył się wieczór prezentujący numer najnowszy tego wydawnictwa.

Jak zwykle bardzo barwnie i ciekawie zaprezentowano zawarte w nim artykuły, a przy okazji była możliwość rozmów w kuluarach i spotkania dawno nie widzianych znajomych i przyjaciół. Wielki podziw i szacunek dla osób z taką pasją tworzących od wielu lat tę ambitną i wszechstronną pozycję. Zwłaszcza doceniamy fakt, że pismo tworzone jest przez prawdziwych miłośników przyrody i pasjonatów z wielkim sercem podchodzących do spraw istotnych dla ich najbliższego środowiska wykonujących tę benedyktyńską pracę całkowicie społecznie. Warto poczytać treści zawarte w Przyrodniku, bo nie tylko stanowią one sporą dawkę ciekawej wiedzy, ale zawierają także piękne zdjęcia i ilustracje, a przy tym przedstawiają nieznane szerzej postaci zasłużone dla rozwoju nauk przyrodniczych. Niezwykła to pozycja, naprawdę. Pismo tworzone jest dzięki zapałowi i zaangażowaniu społeczników.

Dziękujemy serdecznie za pamięć o nas i zaproszenie na takie piękne, motywujące i inspirujące spotkanie. Miło  było spędzić ten wieczór w tak zacnym gronie.

Otrzymaliśmy kilka egzemplarzy dla naszych sympatyków, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt, chętnie przekażę do poczytania.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com