Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72482

Dziś nas odwiedziło :  72

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSpotkanie szkoleniowo-informacyjne.

Temat : Spotkanie szkoleniowo-informacyjne.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2019-12-30 16:06:52

Podczas, gdy większość świata myśli już o szaleństwach sylwestrowej nocy, niektórzy z nas postanowili podszkolić się w dziedzinie pozyskiwania funduszy grantowych.

Zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska"  w Koszęcinie spotkanie informacyjno-szkoleniowe odbyło się w Domu Kultury im. W. Roździeńskiego w dniu 30 grudnia 2019 przedstawiło skompresowaną ilość wiedzy, która powinna pomóc w staraniu się o grant.

Spotkanie otworzył i przywitał przybyłych gości prezes LGD Pan Piotr Leksy, a poprowadziła je Pani Iwona Maruszczyk. Zaplecze techniczne zapewniła Pani Katarzyna Pyka.

Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej, szczególnie ta druga część z pewnością pomoże wielu z nas poprawnie wypełnić wniosek grantowy i być może przyczyni się do sukcesu przedsięwzięcia.

Te kilka godzin intensywnego myślenia, wyczerpujących informacji, pytań i wniosków, z pewnością pomoże nam poukładać sobie w głowie nasze niesforne pomysły i niewykluczone, że pomoże stworzyć coś nowego na rok 2020.

Dziękujemy LGD Leśna Grupa Górnego Śląska, za troskę, cierpliwość, wyrozumiałość i pomoc we wspieraniu pomysłów lokalnych, a także wyjaśnianie rzeczy nieoczywistych w sposób zupełnie oczywisty.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com