Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72247

Dziś nas odwiedziło :  341

 
Zajrzyj na nasz profil na FBFerie z Angielskim 2020.

Temat : Ferie z Angielskim 2020.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2020-01-21 11:16:42

Nadzwyczaj zdyscyplinowana i kreatywna grupa brała udział w corocznym projekcie Stowarzyszenia Nasze Kalety pod hasłem "Ferie z Angielskim".

Od niemal 10 lat, i niemal zawsze w okresie ferii zimowych, w siedzibie Stowarzyszenia odbywają się bezpłatne zajęcia przygotowujące do egzaminów i konkursów.

Choć krótki, lecz bardzo intensywny czas, przyciągął w tym roku bardzo ambitną i kreatywną grupę młodzieży klas 7 i 8, która codziennie przez kilka dni pracowała nad poprawą słownictwa, poznawała zwroty i wyrażenia związane z poszczególnymi tematami. Było kolorowo, wesoło i zabawowo, mam nadzieję, że Wasze dobre nastawienie do języka angielskiego weźmiecie ze sobą w codzienność szkolną po feriach.

Wiadomo, nie da się wszystkiego ogarnąć na raz, ale może komuś zapadnie w  pamięć kilka, lub kilkanaście użytecznych wyrażeń, czy struktur, które kiedyś mogą się pojawić na testach.

Słuchaliśmy muzyki, oglądaliśmy film, czytaliśmy teksty i rozwiązywaliśmy testy, w tym próbny egzamin 8klasisty.

Osobno odbywały się konsultacje przygotowujące do konkursu FOX, bazujące na obowiązującej w tym roku lekturze.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za nadzwyczaj aktywny udział, a Waszym rodzicom za mobilizację i wsparcie :-) Mocno trzymam kciuki za powodzenie w szkole i za wyniki egzaminów końcowych.

Słodkie niespodzianki będące nagrodami w minikonkursach i zadaniach ufundował Prezes Stowarzyszenia Nasze Kalety.

Zdjęcia - z niektórych zajęć - wykonał Piotr. Część można podziwiać w galerii, pozostałe przekażę zainteresowanym. Wkleiłam tam także niektóre zdjęcia robione telefonem, nie są najlepszej jakości, ale może będą dla kogoś pamiątką mimo wszystko.

Galeria : http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=99

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com