Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73044

Dziś nas odwiedziło :  230

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPiknik dla Amelki

Temat : Piknik dla Amelki

Kategoria :  Aktualności       Data : 2021-06-24 16:15:13

W najbliższą sobotę na stadionie Unii Kalety odbędzie się pierwszy Piknik Rodzinny grupy Spartan Team organizowany przez Karola Nowakowskiego.

W programie wydarzenia sporo zajęć sportowych dla rodzin, dorosłych oraz dzieci .

Ponadto także wiele innych atrakcji, Bazarek dla Amelki, słodkości, gastronomia. W organizację wydarzenia włączyło się wielu mieszkańców, sponsorzy, grupy formalne i nieformalne. Dzięki temu program jest bardzo urozmaicony oraz przygotowane zostały atrakcyjne pakiety startowe oraz medale uczestnictwa.

Celem spotkania jest zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Amelki Kandora, mieszkanki Drutarni. Pieniądze można wpłacać na konto Amelki w Siepomaga.pl:

https://www.siepomaga.pl/en/amelia-kandora

Przyłączmy się, bądźmy razem, niech kolejny raz Kalety Podzielą się Dobrem. Na miejscu będzie także można wrzucić datki do specjalnych puszek oraz dokonać płatności przelewem. Kwota do zebrania jest ogromna więc liczy się każdy gest,

Dotychczasowa działalność Karola Nowakowskiego na terenie miasta pozwala mieć pewność, że sobota na stadionie na pewno będzie ciekawa i każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowy plan można znaleźć na fanpage wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/436083540827864Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com