Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72225

Dziś nas odwiedziło :  319

 
Zajrzyj na nasz profil na FBLetnia przygoda z tańcem.

Temat : Letnia przygoda z tańcem.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2021-07-28 16:14:19

Relaks, spokój, komfort, śmiech, zabawa, taniec.

To tylko niektóre pozytywne określenia, które przychodzą mi do głowy, gdy myślę "wtorek".

Bo wtorki tego lata są wyjątkowe. Co tydzień, na stadionie miejskim odbywają się cudowne zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych. Zajęcia prowadzi niezwykle profesjonalna i wspaniała osoba - kaletanka Pani Agata Kostka.

Przyjść może każdy.

Celem zajęć jest trening przed kaletańskim Jerusalema Challenge, który chcemy w mieście zatańczyć na koniec lata.  Dlatego przede wszystkim uczymy się tego tańca. Tańca, który już tańczy cały świat.

Może i nam się to uda?

Ale poza tym, że uczymy się kroków, nasza wspaniała Trenerka pokazuje również ćwiczenia relaksacyjne, rozciągające, uspokajające, rozluźniające.

Poza swoją wiedza, swoim talentem, niezrównaną cierpliwością i otwartością Pani Agata daje nam znacznie więcej. Najcenniejszą rzecz, jaką każdy z nas otrzymał na starcie - swój czas.

Ponieważ Pani Agata pracuje dla nas za darmo. Zajęcia są otwarte dla wszystkich i są bezpłatne.

Każdy w grupie czuje się komfortowo, każdy jest zaopiekowany. Nie ma znaczenia, czy ktoś jest po raz pierwszy, czy po raz siódmy. Pani Agata podchodzi do każdej osoby indywidualnie i w czasie, gdy osoby znające już kroki trenują je, pokazuje wszystko raz jeszcze od podstaw, i raz jeszcze i jeszcze raz.

Te wtorkowe wieczory to dar od losu. Pogoda nam - jak dotąd -  sprzyja. A zatem w ten słoneczny, ciepły czas możemy nie tylko dotlenić się, zażyć nieco ruchu innego niż zawsze, spalić pocovidowe kalorie, to dodatkowo poznajemy nowe osoby, rozmawiamy, śmiejemy się. Piękna letnia przygoda z tańcem, dobrym słowem, ludzką życzliwością, żartami i śmiechem. To kilka chwil, gdy nie myślimy o codziennościach, zadaniach do wykonania, obowiązkach, rachunkach i innych szarościach dnia.

Zaprosiłam uczestniczki tych zajęć do naszej Spartakiady wiedzy i sportu i Panie były tak miłe, że przyjęły zaproszenie. Co z tego wyniknie, okaże się w niedalekiej przyszłości. Tymczasem bawimy się świetnie i spędzamy nadzwyczaj zdrowo, intensywnie i wesoło czas.

Dziękujemy Pani Agato.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com