Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72208

Dziś nas odwiedziło :  302

 
Zajrzyj na nasz profil na FBFinał, finał, finał!!

Temat : Finał, finał, finał!!

Kategoria :  Spartakiada wiedzy i sportu. Im dalej w las tym więcej... wiedzy       Data : 2021-08-24 17:25:12

Te oto, przepiękne, urocze i niepowtarzalne Trofea Grzybowe, wykonane specjalnie dla naszej Spartakiady Wiedzy i Sportu przez Pracownię Ceramiki Artystycznej są już w siedzibie Stowarzyszenia i czekają na laureatów ostatniego, finałowego konkursu.

Aby je zdobyć należy spełnić ŁĄCZNIE warunki, a jakich mowa w grupie na fejsbuku.

Trofea są zjawiskowo urocze i będą niezwykłym akcentem dekoracyjnym w czyimś ogrodzie, tarasie, balkonie czy w domu. Zdjęcie nawet w połowie nie oddają ich piękna.

W konkursie udział mogą brać wszyscy zainteresowani, odbiór nagród wyłącznie osobisty, ponieważ są to bezcenne Trofea CERAMICZNE i nie wybaczylibyśmy sobie, gdyby uległy one uszkodzeniu przy przesyłce.

Najpierw trzeba raz jeszcze posłuchać uważnie wypowiedzi Justyna Kołka ( ewentualnie przeczytać obszerny wywiad z Justynem w Tygodniku Gwarek z dn. 24 sierpnia 2021), udzielić odpowiedzi i załączyć do  niej odpowiednie zdjęcie, potem zebrać jak najwięcej lajków pod swoim komentarzem. Komentarze - wraz ze zdjęciem - umieszczamy wyłącznie pod tym postem:

https://www.facebook.com/groups/513457959926637/permalink/529619948310438/

 

Link do filmu :

https://www.youtube.com/watch?v=nnU7EWdM91o&t=1091s

Powodzenia :-)

Przypominam, że nadal trwa konkurs pocztówkowy, w którym można wygrac Voucher do IVIVI Fashion. Należy tylko odnaleźć w placówkach handlowych pocztówkę z pieczątką. Czekamy na szczęśliwego znalazcę :-)Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com