Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72894

Dziś nas odwiedziło :  80

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPrzypinki - cegiełki.

Temat : Przypinki - cegiełki.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-03-06 19:31:18

Pakujemy, przewozimy, segregujemy, opisujemy. Pomagamy naszym ukraińskim Gościom, kontaktujemy przyjezdnych z rodzinami na miejscu, szukamy mieszkań, kojarzymy potrzebujących z tymi, którzy mogą pomóc.

Wiemy, że ta pomoc będzie potrzebna nie tylko dziś i nie tylko jutro. Działać trzeba będzie długofalowo. Będzie trzeba opłacić media, wodę, prąd, zapewnić ukraińskim uchodźcom żywność i leki.

Na to potrzebne są pieniądze. Dlatego udostępniamy konto Stowarzyszenia, aby zabezpieczyć im późniejsze potrzeby. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakupy dla Rodzin mieszkających na terenie naszego miasta.

Alina Matlik wystąpiła z propozycją wykonania symbolicznej przypinki - cegiełki, którą otrzyma każdy, kto wpłaci na konto co najmniej 10 zł.

Poniżej treść posta zamieszczonego przez Aliną na naszym fejsbukowym profilu:

"/.../ Akcja zbiórki będzie trwać tak długo, jak będzie wymagała tego sytuacja dla wspierania rodzin ukraińskich.
Wiem, że nie trzeba nikogo nakłaniać, czy zachęcać do jakiekolwiek zbiórki, bo zawsze jesteście gotowi do wspierania i pomocy. Każda akcja i ogłoszenie, kończy się szybką reakcją z Waszej strony. Z co serdecznie chcę w imieniu własnym i wszystkich członków Stowarzyszenia podziękować.
W związku ze zbiórką na konto przygotowaliśmy dla Was małą cegiełkę. Ciężko mi napisać, że to pamiątka z wydarzenia, w którym jesteśmy świadkami, bo nie takie pamiątki chcemy zbierać do swojej domowej kolekcji, ale potraktujcie to jako symbol wsparcia i podziękowania Wam za każdą wpłatę.
Przypinka z logo Stowarzyszenia i barwami Ukrainy może stanie się dla Was historycznym przedmiotem tych niechcianych wydarzeń.Potraktujcie ją jako cegiełkę na rzecz rodzin ukraińskich. Aby otrzymać taką przypinkę, wystarczy, że wpłacie na nasze konto minimum 10 zł. Każdy, kto wpłaci minimum 10 zł na konto Stowarzyszenia Nasze Kalety z dopiskiem:
"Darowizna na cele statutowe - pomoc dla Ukrainy", otrzyma od Nas taką przypinkę. Wpłata może być wyższa, ale zachowajmy kwotę te minimum 10 zł.  Odbiór przypinki we własnym zakresie w siedzibie Stowarzyszenia.
Dla przypomnienia podaję numer konta:
51 8279 1023 0203 1598 2002 0001 Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie O/Woźniki
Dziękuję wraz z Członkami Stowarzyszenia za każdą Waszą wpłatę Alina Matlik /.../".
 
Osoby, które - po dokonaniu wpłaty - chcą otrzymać tę symboliczną oznakę-cegiełkę naszej solidarności z Narodem Ukraińskim, proszę o kontakt.
 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com