Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72117

Dziś nas odwiedziło :  211

 
Zajrzyj na nasz profil na FBWsparcie dla Gości mieszkających na terenie Kalet.

Temat : Wsparcie dla Gości mieszkających na terenie Kalet.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-05-26 09:53:03

Szanowni Państwo informujemy, że za moment ogłoszony zostanie regulamin zgłoszeń po pomoc w ramach zgromadzonych środków po pamiętnym Ukraińskim Obiedzie.

Dysponentem środków jest Fundacja Pradnictwa Pro Bono i do niej należy się zwracać o pomoc na specjalnym wniosku, który udostępnimy.

Rozpatrzywanie wniosków odbywało się będzie na spotkaniach komisji Komitetu Społecznego zwykłą większością głosów. Przyzawanie środki przeznaczone mogą być wyłącznie na towary lub usługi dla pełnoletnich osób fizycznych będących ofiarami przestępstwa zbrojnej napaści wojsk Federacji Rosyjskiej na Ukrainę mieszkających na terenie Kalet. Fakt ten należy udokumentować.

Trwa równocześnie nabór chętnych osób na kurs języka polskiego. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na messengera, whatsup, mailowo lub telefonicznie (nr telefonu i email w zakładce "Kontakt" ).  Koszty kursu pokrywamy z ww.pieniędzy.

Raz jeszcze, przy tej okazji, dziękujemy Wszystkim Osobom, dzięki którym możliwe zostało zorganizowanie Ukraińskiego Obiadu i pozyskanie środków finansowych. Zebrano 13 000 zł. DZIĘKUJEMY.

 

Szczegóły wkrótce.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com