Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74598

Dziś nas odwiedziło :  268

 
Zajrzyj na nasz profil na FBKiermasz dla Amelki na Rodzinnym Grzybobraniu

Temat : Kiermasz dla Amelki na Rodzinnym Grzybobraniu

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-07-06 08:56:11

Czytelnicy naszej strony wiedzą już, że Grzybobranie tuż tuż. ( to znaczy 3 września )

Tym razem wracamy do Zielonej, bo tam się wszystko zaczęło.

Ale nie o tym niniejszy artykuł.

Mieszka w Kaletach śliczna księżniczka, która od urodzenia zmaga się z tym życiem i ma trudniej niż inne dzieci. Dotychczas nie wiemy nawet co jej dolega, choc przeszła i przechodzi nadal wielowątkową diagnostykę, jest w szpitalach i ośrodkach. Stan jej nie ulega poprawie. Wszyscy się martwimy. Rodzice szukają pomocy w diagnozie i w tym celu założona została zrzutka na profilu Siepomaga.pl, aby wyjechać do  niemieckiej kliniki, która być może znajdzie rozwiązanie i udzieli specjalistycznej pomocy.

Mieszkańcy miasta starają się ulżyć naszej małej kruszynce i co jakiś czas odbywaja się - zorganizowane przez społeczników skupionych na grupie fejsbukowej Bazarek dla Amelki Kandora - kiermasze ciast domowych i loteria fantowa.

My też staramy się pomóc, bo Amelka skradła serce wielu z nas. Ale pieniądze na diagnozę i codzienną rehabilitację dziewczynki potrzebne sa ogromne.

Zapraszamy więc do nas na X Rodzinne Grzybobranie, gdzie - wśród wielu atrakcji - będzie stoisko z loterią fantową i kiermasz ciast domowych upieczonych specjalnie dla Amelki.

Bądźcie z nami tego dnia. Bądźcie z naszą śliczną Amelką. Dajmy jej wspólnie nadzieję na lepszą przyszłość.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com