Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72210

Dziś nas odwiedziło :  304

 
Zajrzyj na nasz profil na FBKrok za kroczkiem...

Temat : Krok za kroczkiem...

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-07-15 13:31:07

Zebrań co prawda nie organizujemy, bo każdy zabiegany w swoich zawodowych i rodzinnych obowiązkach, ale codziennie spotykamy się w grupie roboczej, bo codziennie mamy nowe pomysły.

Informacje z podjętych ostatnio kroków:

 

 • Zbieramy fanty na loterię fantową organizowaną przez grupę przyjaciół z Bazarku dla Amelki Kandora. Amelka jest malutką mieszkanką miasta Kalety i potrzebuje bardzo dużej kwoty na zdiagnozowanie swojej choroby w niemieckiej klinice. Staramy się pomóc Rodzicom i Przyjaciołom dlatego wspieramy działania zmierzające do zebrania odpowiednich środków. Loteria odbędzie się w trakcie Rodzinnego Grzybobrania od godziny 14:00. Każdy może pomóc.

 

 • Opracowujemy i szlifujemy regulaminy zabaw i konkursów, tak aby każdy miał jasność co z czego wynika i jakie są kryteria udziału. Konkursów będzie kilka, jeden z nich już na dniach.

 

 • Z miejsca wydarzenia realizowane będą wejścia antenowe prowadzone wprost ze studia plenerowego Radia Katowice.

 

 •  Kos_ki Trenuje Rodzinne Centrum sportu przygotuje miasteczko sportowe. Aktywności dla dorosłych i dla dzieci w tym dla dzieci niepełnosprawnych. Jeśli pojawią się chętni, przygotowujemy Konkurs w Noszeniu Żon

 

 • Justyn Kołek poprowadzi prelekcję oraz wystawę Grzybów. Justyn Kołek będzie także nadzorował konkurs dla grzybiarzy oraz konkurs wiedzy o grzybach. Będzie można zakupić na miejscu Grzybownik autorstwa Justyna Kołka i Ewy Furtak.

 

 • Czesław Tyrol opowie nam ciekawostki o przyrodzie i zwierzętach, a także przygotuje i poprowadzi konkurs na temat fauny i flory naszych okolic.

 

 •  Będzie można sprawdzić swoich sił na wartsztacie wikliniarskim, gdzie pod kierunkiem specjalistów może uda się upleść własny koszyczek na grzyby?

 

 • Przygotowujemy atrakcyjne nagrody w konkursie na strój Grzybiarki / Grzybiarza . Będzie także nagroda dla najmłodszego i najstarszego uczestnika X Jubileuszowego Grzybobrania.

 

 • Odbędzie się turniej łuczniczy, zorganizowany przez Tarnogórską Drużynę Łuczniczą. Drużyna zorganizuje widowiskowy turniej z podziałem na kategorie wiekowe i płeć. Będą nowe, atrakcyjne figury 3D, tarcze i sprzęt. Dla najlepszych medale, nagrody rzeczowe i dyplomy. Drużyna zapewnia szkolenie oraz bezpieczne strzelanie turniejowe.
   
 • Wystąpi GWIAZADA WIECZÓRU ( o tym niedługo).

 

 • Nagłośnienie sceny zapewni Adam Purgoł Firma Complex

 

 • Tworzymy plakat, wszystkich naszych Sponsorów i Grantodawców, którzy nie przysłali nam swojego logo prosimy o przesłanie, najlepiej w pliku jpg.

Wydarzenie towarzyszące to III Ogólnopolski Zlot Perthes Polska.

 

Partnerem X Rodzinnego Grzybobrania są Lasy Państwowe.

Współorganizatorem jest  Stowarzyszenie Zielona Sosna.

 

Sponsorzy:

- Jacek Olek właściciel restauracji Figaro oraz sieci sklepów Lewiatan

- Stylistka Iwona Gansiniec właścicielka Butiku IVIVI FASHION

- Alimar - reklamy online

- Bielizna Katrin

- IWROM

- Firma DAMBOX

- Tyskie Koło Łowieckie Kania

- Nadleśnictwo Świerklaniec

- REMEX II

- Firma SMAKI LATA

- firma MycoLabs z Pszczyny

- wydawnictwo Pascal

 

Patronat medialny:

- Radio Katowice

- Tygodnik Gwarek

 

3 września 2022

Ośrodek Wypoczynkowy Domki nad Jeziorem

Kalety ZielonaAutor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com