Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72229

Dziś nas odwiedziło :  323

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNiezwykły Gość !

Temat : Niezwykły Gość !

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-07-19 10:03:38

Usłyszałam Ją po raz pierwszy lata temu gdzieś w Jastarni czy Juracie na koncercie latem. Już wtedy urzekła mnie od pierwszego dźwięku. Wtedy kupiłam jej pierwszą płytę.

Pochodząca z Armenii, od lat mieszkająca w Polsce, wszechstronnie utalentowana Artystka. Kobieta niezwykła, charyzmatyczna, czarująca uwodzi słuchaczy i porywa w jakiś świat równoległy pełen wzruszeń i emocji.

Od koncertu nad morzem szukałam koncertów na Śląsku i doczekałam się - był to 4 marzec 2018 roku, gdy wystąpiła w sąsiednim Miasteczku Śląskim. Rzecz jasna byliśmy i my. Stamtąd kolejna płyta. I marzenie, aby kiedyś powitać ją w Kaletach.

Kolejny koncert po 3 latach, gdy w listopadzie 2021 na premierze jej własnego teatru odbył się fenomenalny, porywający spektakl otwierający Teatr Orpheum naszej niebywale barwnej, fenomentalnej Artystki sceny operetkowej, sopranistki i fantastycznej, skromnej, mądrej Kobiety.

Krytykiem teatralnym nie jestem, stąd nie wypowiem się o technicznych czy artystycznych odcieniach wystąpień Artystki. Mogę tylko z głębi serca napisać, że to Osoba wszechstronnie wykształcona, perfekcjonistka, która doskonale posługuje się językiem polskim, a także gwarą śląską.

Proszę Państwa!

Po raz pierwszy w Kaletach!

U nas!

Uświetniając obchody Jubileuszowego, X Rodzinnego Grzybobrania, niekwestionowana osobowość sceniczna, założycielka Teatru Muzycznego Orpheum,  wystąpi z koktajlem najpiekniejszych walców wiedeńskich i  pieśni neapolitańskich

NAIRA AYVAZYAN.

Kto choć raz był na jej koncercie, tego przekonywać nie trzeba, a kto jeszcze nie był koniecznie proszę nadrobić. Nie ma słów oddających fenomen, barwę głosu i temperament tej Artystki. Prywatnie fantastycznej, ciepłej osoby o czarującej osobowości.

 

Sobota 3 września g.19:00.

Już dziś zapraszamy !

 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com