Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72290

Dziś nas odwiedziło :  384

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNiespodzianki X Rodzinnego Grzybobrania

Temat : Niespodzianki X Rodzinnego Grzybobrania

Kategoria :  Aktualności       Data : 2022-08-31 13:30:42

Dąb to wspaniałe drzewo, symbolizujące siłę i moc, oraz wytrwałość. Niedługo w kaletańskim Ichtioparku jeden z 95 dębów w ramach niezwykłej akcji radiowej. Akcja pod hasłem "95 dębów na 95. urodziny radia" trwa od wiosny, a pierwszy jubileuszowy dąb został zasadzony przed katowicką rozgłośnią 1 kwietnia. U nas zasadzenie odbędzie się tuż przed rozpoczęciem Rodzinnego Grzybobrania i swój udział w wydarzeniu zapowiedział osobiście Prezes Polskiego Radia Katowice Redaktor Piotr Ornowski a także Burmistrz Miasta Kalety Pan Klaudiusz Kandzia. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym projekcie. Ichtiopark około godziny 13:00.

Zdjęcie ze strony Radia Katowice: https://www.radio.katowice.pl/zobacz,61147,Radiowy-dab-w-szkole-im-Stanislawa-Ligonia.html

Ale to nie koniec niespodzianek czekających na Państwa na X Rodzinnym Grzybobraniu:

Wśród bogatych propozycji kolejne:

Ze swoimi nadzwyczajnymi miodami przyjeżdża do nas Pasieka Wesoła, która słynie z fanastycznych miodów smakowych. Pasieka Wesoła przygotuje degustację miodów, a o walorach zdrowotnych miodów nie muszę nikogo przekonywać, warto mieć zapas na zimę w spiżarni. Zapraszamy na stoisko Pasieki Wesoła. Właściciele Pasieki Maria Dwornik i Sebastian Dwornik mówią, że wyjątkowość ich miodów bierze się z pozyskiwania miodu z kwiatów nie skażonych chemią. Przypomnę, że Pasieka jest laureatką Marki Lokalnej.

Po raz pierwszy na Grzybobraniu warsztaty makramy. Pracownia Pogotowie Krawieckie "Igiełka" oraz "Drewnowanie" zapraszają do udziału w warsztatach od godzinny 15. Może sami się też czegoś nauczymy?

Niespodziankę przygotowuje dla Państwa młodziutka, śliczna i utalentowana Maja Purgoł. Maja zaśpiewa kilka utworów tuż przed recitalem Nairy Ayvazyan około godziny 18:45.

Program różnorodny i bardzo bogaty, ale bogaty jest także bank nagród, które przygotowujemy wraz z naszymi Sponsorami; wśród nich vouchery, kosze piknikowe, grill turystyczny, zabawki dla dzieci i wiele innych ciekawych rzeczy.

Zapraszamy i do zobaczenia.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com