Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   73041

Dziś nas odwiedziło :  227

 
Zajrzyj na nasz profil na FBNasi na Mistrzostwach Europy.

Temat : Nasi na Mistrzostwach Europy.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-06-15 09:34:02

Jest takie miejsce w Kaletach, gdzie każdy może spróbować swoich sił. Są tacy ludzie w Kaletach, którzy pomogą uwierzyć, że się uda. Jest taka grupa w Kaletach, która zmotywuje i zainspiruje.

To drużyna Spartan Team z najlepszym trenerem Karolem Nowakowskim.

Karol zaszczepił w dzieciach iskrę sportową, dał im miejsce i swój czas, aby mogli realizować inne - poza komputerowymi - pasje życiowe. Karol zebrał drużynę trenerów, zapalonych i zmotywowanych, aby swoją energię i swoim entuzjazmem dzielili się z innymi.

I są tego efekty,

W czerwcowy weekend w dniach od 8 do 11 czerwca 2023 w miejscowości Tata na Węgrzech rozegrane zostały mistrzostwa Europy w biegach OCR, w których wystartowała Drużyna z Kalet.

Wszyscy dali z siebie wszystko i jeszcze więcej to bardzo udany start, ale także fantastyczna przygoda, możliwość obserwacji jak radzą sobie najlepsi, sposobność do poznawania innych pasjonatów tego sportu, zawierania nowych znajomości i nawiązywania przyjaźni.

Kim jest pasjonat sportu OCR? Obserwując pracę Karola, Dawida czy innych sportowców kaletańskiej Drużyny Spartan Team nietrudno wyrobić sobie opinię o takiej osobie.

Passjonat sportu OCR (Obstacle Course Racing) to osoba, która oddaje się z całym zaangażowaniem tej ekscytującej dyscyplinie sportowej. OCR jest rodzajem zawodów, w których uczestnicy muszą pokonać różnego rodzaju przeszkody na trasie, takie jak mury, rabinki, baseny z błotem, linowe przeszkody i wiele innych. Osoba, która jest pasjonatem OCR, znajduje wielką radość i satysfakcję w pokonywaniu tych wyzwań.

Dla pasjonata sportu OCR, trening jest nieodłączną częścią życia. Poświęca dużo czasu na rozwijanie swojej kondycji fizycznej, siły, wytrzymałości i zręczności. Regularnie uczestniczy w treningach siłowych, biegowych i technicznych, aby przygotować się do rywalizacji, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, że aby być w pełni gotowym na zawody, musi być wszechstronnie przygotowany.

Wyróżniającą cechą trenujących tę dyscyplinę jest także megadeterminacja. Niezależnie od trudności napotkanych na trasie, niezależnie od przeszkód czy zmęczenia, nie poddaje się. Jest gotowy pokonywać swoje własne ograniczenia, ciągnąc za sobą ducha walki i uporu. Jest przekonany, że za każdym razem, gdy pokonuje jedną przeszkodę, staje się silniejszy i bardziej wytrwały.

Pasjonat OCR nieustannie poszukuje nowych wyzwań, nieustannie też bierze udział w różnego rodzaju zawodach i imprezach OCR, takich jak Spartan Race, Tough Mudder czy Ninja Warrior. Cieszy się z możliwości rywalizacji z innymi zawodnikami i testowania swoich umiejętności na różnorodnych trasach. Dla niego każda przeszkoda jest okazją do rozwoju i udowodnienia sobie, że może osiągnąć więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Za to ich cenię najbardziej.

W drużynie startuje także wolontariusz Stowarzyszenia Piotr Gabryś, który zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielki szacunek dla Wszystkich! Zawodników, Trenerów, Rodziców i całej Kadry tego niezrównanego Zespołuu.

W Drużynie startowali : Franciszek Świder,Julia Świder, Julia Marzec, Martyna Marzec, Matylda Podolska, Agata Gozdek, Tomasz Rajnich, Wiktoria Musik, Patrycja Musik, Natalia Budny, Maksymilian Budny, Piotr Gabryś.

Zdjęcie z profilu Spartan Team_Koski na fb.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com