Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72895

Dziś nas odwiedziło :  81

 
Zajrzyj na nasz profil na FBŚwięto Gminne w Drutarni

Temat : Święto Gminne w Drutarni

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-07-14 15:56:01

Mieszkańcy Drutarni zapraszają na swój doroczny festyn.
Organizatorzy gwarantują świetną zabawię i sporo rozmaitości. Zwłaszcza dzieci mogą liczyć na szereg ( BEZPŁATNYCH!) niespodzianek i atrakcji.
Między innymi będą do :
- dmuchaniec
- wata cukrowa
- popcorn.
W programie wydarzenia także symulator dachowania, oraz możliwość zakupu cegiełek na zabytkowy kościółek w Bruśku.
 
Jak wiadomo, Drutarnia to szczególnie piękna dzielnica naszego miasta i mieszkają tam fantastyczni ludzie, którzy w organizację swojego święta wkładają wiele czasu, a przede wszystkim swoje serce.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy zatem wszystkich Państwa na ich doroczny festyn pod hasłem "Święto Gminne w Drutarni"! Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie, które skupi zarówno młodzież, jak i seniorów. Przygotowany został bogaty program, pełen emocji i wspaniałych atrakcji.

Świetna wiadomość między innymi dla wszystkich miłośników piłki nożnej, albowiem odbędzie się turniej, a zapisy właśnie zostały zakończone. Składy drużyn skompletowane. To będzie doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności i rywalizować z innymi drużynami. Wszyscy będą mieli mnóstwo świetnej zabawy i niezapomnianych chwil na boisku.

Dla dorosłych przygotowano wyjątkowy kącik, w którym będziecie Państwo mogli delektować się piwem, różnorodnymi napojami oraz przysmakami kulinarnymi. Czekają na Was pyszne kiełbaski, chrupiące kromki ze smalcem i ogórkiem, a nawet tradycyjny żurek. Będzie można podelektować się tymi wyśmienitymi smakami oraz spędzić miłe chwile w gronie przyjaciół.

W trakcie festynu będziecie mieli Państwo również okazję skorzystać z symulatora dachowania, który pokaże Wam, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Specjaliści będą obecni, aby podzielić się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które mogą uratować życie.

Dodatkowo, organizatorzy mają przyjemność gościć Miejską Orkiestrę Dętą, która swoją muzyką ożywi atmosferę festynu. Grupy taneczne zaprezentują swoje umiejętności i zapewnią  wspaniałą rozrywkę tego dnia. A na koniec, zespół Awers umili czas na świeżym powietrzu, zapewniając niezapomniane występy i pełen energii koncert.

Szczegóły poszczególnych punktów programu na załączonym plakacie.

A będzie także kilka niespodzianek, a o których nie wspomina plakat, więc po prostu trzeba tam być osobiście :-)

Serdecznie zapraszamy Was na ten doroczny festyn "Święto Gminne w Drutarni". Gwarantujemy, że będziecie mieli niezapomniane chwile pełne radości, zabawy i wspaniałych emocji. Przybywajcie licznie wraz z rodziną i przyjaciółmi!  Życzymy Wam wszystkim fantastycznej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Do zobaczenia!

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com