Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72916

Dziś nas odwiedziło :  102

 
Zajrzyj na nasz profil na FBDzień Wolontariusza

Temat : Dzień Wolontariusza

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-12-05 09:36:58

Drodzy Wolontariusze Stowarzyszenia Nasze Kalety,

Przyjaciele,

Dziś kartka w kalendarzu przypomina, że świętujemy niezwykły dzień DZIEŃ WOLONTARIUSZA, dlatego  z głębi serca pragnę Wam złożyć najszczersze życzenia i podziękowania za waszą nieocenioną pracę i oddanie, które wnosicie do naszego społeczeństwa. Wasza skromność i poświęcenie sprawiają, że świat staje się piękniejszym miejscem, a wspólnota Naszych Kalet staje się silniejsza.

Od lat, z wielkim zaangażowaniem, tworzycie wyjątkowe chwile, zaczynając od Rodzinnych Grzybobran, gdzie nie tylko zbieracie grzyby, lecz także zasiewacie w nasze serca poczucie wspólnoty  i radoścć. Wszystkie akcje ekologiczne i edukacyjne, które udaje nam się przeprowadzić niech będą jak promienie zimowego słońca, które oświetlają ścieżki, inspirując do troski o naszą najbliższą okolicę, ale także i całą planetę. Może niech będą przy okazji początkiem rozwijania wiedzy.

Dla mnie osobiście, każde wydarzenie charytatywne, które zorganizowaliśmy wspólnymi siłami, brzmi w uszach i w sercu jak radosna melodia, podnosząca ducha i pokazująca, że dobroć i empatia są siłami, które naprawdę przesuwają granice. I komuś pomagają przetrwać każdy dzień.

Życzę Wam dzisiaj, aby Wasze działania doczekały się wdzięczności i to  nie tylko za to, co robicie, ale także za sposób, w jaki to robicie. Nie brylujecie na balach, nie szukacie sławy, nie pchacie się na pierwszy plan. Zamiast tego, skupiacie się na tym, co najważniejsze ? na pomocy innym i budowaniu wspólnoty. Wasza skromność jest jak kwiat, który kwitnie w ukryciu, ale rozsiewa zapach dobrego serca daleko stąd.

Każdego dnia, poprzez waszą pracę, tworzycie ślady na szlaku ludzkiej dobroci. Działacie bezinteresownie, wnikliwie i zawsze z uśmiechem na twarzy. Wasze serca są wielkie, a wasza praca przynosi owoce w postaci uścisków wdzięczności i poprawy życia innych.

Niech kolejne lata przyniosą Wam równie wiele radości, co ta praca przynosi Wam i innym. Niech Wasze wysiłki zawsze znajdują zrozumienie i wsparcie, a Wasza dobroć powraca do Was stokrotnie. Jesteście niezastąpieni, i w tej wielkiej przestrzeni życia społecznego, stajecie się iskrą, która rozjaśnia nasz świat.

Z największym szacunkiem i wdzięcznością,

PrezesAutor artykułu : Stowarzyszenie Nasze Kalety
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com