Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72933

Dziś nas odwiedziło :  119

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPierniczki Towarzyskie 2023

Temat : Pierniczki Towarzyskie 2023

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-12-10 21:58:08

W tym biegu przedświątecznego szaleństwa, gdzie każdy z nas odczuwa goniący czas, natłok zadań i zobowiązań codzienności, w ten piękny czas adwentu, ale też wytężonego sprzątania, zakupów i krzątaniny zdołaliśmy znaleźć chwilę, by razem uczestniczyć w dwunastym Towarzyskim Pieczeniu Pierniczków.

Zatrzymaliśmy się dziś na chwilę, na czas rozmów, wspomnień i radości ze spotkania i przy tej okazji udało się nam stworzyć niemalże 700 wyjątkowych ciasteczek.

Ten kolejny Adwentowy weekend, nasycony aromatami z dzieciństwa, kolorowymi lukrami, pełen serdecznych rozmów i zmieniającego się towarzystwa w naszej małej kuchni. To tutaj w grupie członków, wolontariuszy i przyjaciół  Stowarzyszenia , działo się dziś - 10 grudnia 2023 -   coś wyjątkowego. Dzięki zaangażowaniu zarówno młodszych, jak i starszych powstał nadzwyczaj barwny, słodki zestaw.

Wszystkim Wam bardzo dziękujemy za poświęcony czas, który przyczynił się do stworzenia towarzyskich, stowarzyszeniowych pierniczków, nasyconych dobrocią i życzliwością.

Wasze serca i umiejętności sprawiły, że te małe dzieła sztuki są pełne nie tylko smaku, ale także miłości i troski.

Chcę podziękować szczególnie młodzieży, zarówno tej młodszej, jak i starszej, która zdominowała to spotkanie. Dziękujemy za udział Pani Mamie i dzieciom z  Rodzinnego Domu Dziecka Bez Nazwy!!

Drodzy moi, Kochani, Wasze Zaangażowanie jest nieocenione, bo oprócz Waszej dzisiejszej pracy i kreatywności, podarowaliście dziś coś, czego nie da się wymierzyć żadną linijką ani centymetrami - Wasz czas.

Wartość tych pierniczków jest niewymierna i za pośrednictwem Pani Doktor Beaty Poprawy trafią one do pacjentów tarnogórskich szpitali. którzy spędzą tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w salach szpitalnych.

Jeszcze raz z głębi serca dziękuję wszystkim za Waszą niezwykłą otwartość i zaangażowanie.

Dzięki Wam wiem, że komuś będzie odrobinę milej, ktoś się uśmiechnie, komuś będzie może lżej.

Na koniec był jeszcze czas na zajęcia w podgrupach, rozmowy nieformalne, partyjkę gry planszowej "Tropem Dębowego Liścia", a także opowieści naszego Prezesa o jego pasji czyli fotografii. Jak widać na zdjęciach, najmłodsi okazali się bardzo zaitneresowani tematami.

Najpiękniejszy czas.

Dziękuję.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com