Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72952

Dziś nas odwiedziło :  138

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPierniczki przekazane

Temat : Pierniczki przekazane

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-12-19 12:22:12

Dziś rano - 19. grudna 2023 -  tuż po roratach pojechaliśmy przekazać nasze Towarzyskie Pierniczki oraz kilka świątecznych drobiazgów na ręce Pani Ordynator dr n.med  Beaty Poprawy.

Całość  - za sprawą Pani Doktor - zostanie przekazana w poranek wigilijny wszystkim Pacjentom szpitali powiatu tarnogórskiego, którzy tegoroczne święta spędzają w szpitalach.

Nie byliśmy jedynymi przekazującymi dary na ten cel i jest nam z tego powodu bardzo miło. Ja wiem, że to niewiele, lecz jeśli nasz wkład wywoła choć cień uśmiechu u tych, którzy swoje tegoroczne święta spędzą w szpitalnej pościeli, to warto.

Z pewnością inicjatywa Pani Doktor, która jest dla wielu z nas inspiracją, doda komuś otuchy, rozświetli komuś dzień, złagodzi jakieś cierpienie, ukoi tęsknotę i przyczyni się do lagodniejszego przebycia tych trudnych szpitalnych doświadczeń.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się dołożyć do tej akcji to można dostarczać dary do dn.21.12.2023.

Gdy wokół szaleje skomercjalizowany świat, wszyscy pną się w rankingach popularności i walczą o głosy wyborcze, wciąż wśród nas są Ludzie, którzy nie przeliczają czasu na złotówki i próbuja nas przekonać, że świat jest nadal bardziej dobry niż zły. Jak to dobrze, że są.

Dziękując za poświęcony nam dziś czas, życzymy Pani Doktor wiary, że dobro powraca, i aby do Pani powróciło wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebne.

 

 

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com