Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72973

Dziś nas odwiedziło :  159

 
Zajrzyj na nasz profil na FBKrzysztof Respondek

Temat : Krzysztof Respondek

Kategoria :  Aktualności       Data : 2023-12-22 16:54:23

W cieniu żałoby i tęsknoty, z niedowierzaniem ...

... będę o Nim dzisiaj myśleć, bo to był naprawdę Niezwykły Człowiek.

Krzysztof Respondek. Tarnowianin z urodzenia, artysta z powołania, w mojej pamięci pozostanie nie jako aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy, lecz przede wszystkim Dobry Człowiek, który pozostawił niezatarte ślady w sercach tych, których spotkał.

Urodzony w Tarnowskich Górach, wyrosły na polach teatru, ścieżkach dźwięków i kabaretowych występów. Wykształcony na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu, podnosił się na szczyty sztuki, zarażając swoim talentem każdego, kto miał przyjemność śledzić jego sceniczne popisy. Teatr Rozrywki w Chorzowie to miejsce, gdzie jego dusza tańczyła w rytmie sztuki, a Kabaret Rak, który współtworzył, był sceną jego niepowtarzalnej kreatywności.

Ale to nie tylko świat reflektorów znał Jego obecność. Filmowe ekrany i telewizyjne seriale również zawdzięczają mu fragmenty swojej magii. Złota Maska zdobiła Jego osiągnięcia, a nominacja do Wiktora to świadectwo Jego niezaprzeczalnego talentu.

Zaskakująco opuścił nas 22 grudnia 2023, pozostawiając w naszych sercach pustkę i smutek. Jego niespodziewane odejście sprawiło, że świat stracił nie tylko artystę, ale także Człowieka o wielkim sercu.

Był kimś Wielkim serdeczny, skromny, pogodny. Jego uśmiech był jak promyk słońca, rozjaśniający nawet najciemniejsze chwile. Pomimo zapełnionego harmonogramu zawsze znajdował czas na rozmowę, pomoc drugiemu, zwłaszcza dziecku. Zawsze odbierał telefon, gotów podzielić się radą i wsparciem, a chociażby dobrym słowem.

Bliskim i Przyjaciołom składamy serdeczne kondolencje.

Panie Krzysztofie dziękujemy ... do zobaczenia.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com