Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   74640

Dziś nas odwiedziło :  310

 
Zajrzyj na nasz profil na FBO Warsztatach Po Warsztatach

Temat : O Warsztatach Po Warsztatach

Kategoria :  Aktualności       Data : 2013-10-26 22:41:16

Długo, niemalże do późna w noc trwały gorące dyskusje uczestników warsztatów fotograficznych.

W mieszanym gronie pasjonatów, wśród których najmłodszy miał 14 lat, a najstarszy zaliczał się do kategorii "starszej młodzieży" bardzo pracowicie spędzono ostatni weekend października. W piątek 26 ., w gościnnie nam użyczonej sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury, odbyło się spotkanie inauguracyjne, które poprowadził nieoceniony Sebastian Romankiewicz.

Dziękujemy Panu Marianowi Lisieckiemu Dyrektorowi MDK za nieodpłatne udostępnienie nam sali.

W sobotę bladym świtem, to jest w okolicach godziny 7 (RANO!!!) uczestnicy spotkali się w plenerze, aby w praktyce wykorzystać zdobytą na zajęciach teoretycznych wiedzę. Każdemu amatorofii fotografii towarzyszył Sebastian cierpliwie tłumacząc i odpowiadając na niekończące się pytania. Po kilku godzinach bezkrwawych łowów wszyscy pasjonaci fotografii udali się do domów, aby opracować wykonane zdjęcia i pochwalić się nimi oraz poddać ocenie specjalisty na zajęciach popołudniowych.

Od godziny 17:30  w siedzibie Stowarzyszenia Nasze Kalety  prelegent i wykładowca warsztatów oceniał wszystkie powstałe prace udzielając fotografom wskazówek oraz rad i podpowiedzi. Każde zdjęcie wykonane w czasie porannej sesji zostało drobiazgowo opisane i ocenione.

Dyskusja była burzliwa i jedynie otulająca świat głęboka granatowa noc zakończyła tę pasjonującą, choć krótką, przygodę z fotografią.

Z pewnością warsztaty takie powtórzymy raz jeszcze w przyszłości.

Tymczasem serdecznie dziękujemy uczestniczącym fotografom, a nade wszystko panu Sebastianowi Romankiewiczowi, który poświęcił naszym słuchaczom swój bezcenny czas i podzielił się posiadaną wiedzą. Pan Sebastian okazał się niezrównanym wykładowcą, o ogromnej pasji, posiadającym dar przekazywania trudnych treści w prosty i zrozumiały sposób.Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com